Poznaj naszych specjalistów

Wspomagamy rozwój dzieci z niepełnosprawnościami

Uruchomiliśmy zapisy na styczeń!

Zespół ekspertów
z różnych dziedzin

Holistyczne podejście do diagnostyki i terapii

Joanna Żółkiewska

Psycholog

Psychologią i pracą z ludźmi oraz dla ludzi zajmuję się już od kilkunastu lat. Jest tak dlatego, że człowiek stanowi centrum mojej pasji i fascynacji.

Jolanta Uchman

Dr. medycyny

Obecnie wraz z mężem prowadzę Specjalistyczne Centrum Medyczne Panacea, gdzie każdego dnia spotykam się z dziećmi ze szczególnymi wyzwaniami rozwojowymi oraz ich rodzinami.

Grażyna Rutkowska

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeutka, doradczyni w zakresie wyboru zawodu i planowania kariery. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych: Pomoc Psychologiczna w zakresie seksuologii, Doradztwo Zawodowe, Psychoterapia GESTALT - praca z dziećmi i rodzicami i na Uniwersytecie Gdańskim - Wczesne wspomaganie rozwoju - diagnoza i terapia dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Piotr Poniewieski

Fizjoterapia

W obszarze moich zainteresowań znajduje się medycyna pediatryczna z uwzględnieniem rehabilitacji zaburzeń neurorozwojowych ze spektrum autyzmu w oparciu o terapię sensoryczną. 

Ewa Poprawska

Fizjoterapeuta

Ukończyłam fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studia podyplomowe: Zaburzenia w Rozwoju Dzieci i Możliwości Interwencji na tej samej uczelni.

Eliza Urbaniak

Pedagog, Terapeuta

Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym ukończyłam również socjoterapię i promocję zdrowia. Ponadto ukończyłam Szkołę Trenerów „SIEĆ" Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Szkołę Pomagania Rodzinie w ujęciu systemowym, ponadto w obszarze rodzicielstwa jestem również trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Dominika Kaczmarek

Psycholog

W naszym Laboratorium Dominika prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i nastolatków, które zmagają się z różnorodnymi trudnościami. Do Dominiki na konsultacje psychologiczne mogą zgłaszać się rodzice dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym czy rodzice nastolatków. Dominika prowadzi także zajęcia psychoedukacyjne i wspierające przy różnego rodzaju trudnościach

Anna Scholz

Pedagog, Terapeuta

Pedagożka, pedagożka specjalna, dogoterapeutka, prowadzi terapię ręki, wykonuje zabiegi elektrostymulacji.

Anna Urbańska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnozie, rehabilitacji niemowląt, małych dzieci oraz młodzieży. Doświadczenie w zawodzie zdobyłam w szkołach, przedszkolach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, domu dziecka, placówkach medycznych oraz fundacjach. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe oraz poszerzam wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach dotyczących zakresu m.in. diagnozy i terapii miofunkcjonalnej, integracji sensorycznej, diagnozy i terapii zaburzeń karmienia. Ponadto jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki oraz pedagogiki opiekuńczo wychowawczej z pomocą psychologiczno-pedagogiczną. 

Masz pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij wiadomość na kontakt@laboratorium-kompetencji.pl

Dane kontaktowe

e-mail: kontakt@laboratorium-kompetencji.pl

tel.: +48 880 010 161 

Darowizny pieniężne

Wystarczy dokonać wpłaty na jedno z głównych kont bankowych Fundacji: mBank 19 1140 2004 0000 3402 7766 9697

Formularz kontaktowy